Юніорська збірна України з баскетболу несподівано стала призером чемпіонату Європи з баскетболу

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 стала срібним призером чемпіонату Європи U-17.

Як повідомляє Еспресо, у півфіналі Україна U-17 здолала збірну Угорщини з рахунком 14:12, що дозволило їм вийти в фінал. У фінальному матчі наші хлопці, на жаль, програли Словенії – 14:19.

Загалом на турнірі в Португалії збірна України зіграла п’ять матчів та здобула чотири перемоги. Жіноча збірна України U-17 боролась за бронзову медаль, але в матчі за третє місце поступилась білорускам (10:15).

Україна стала єдиною країною, яка була представлена в півфіналах чоловічою і жіночою збірними.