Ви тут:
Медицина Освіта Полтавщина Суспільство 

Якщо вчителі не вакцинуються, то при “жовтій” зоні всі школи Полтавщини перейдуть на дистанційне навчання, – Олег Синєгубов

Якщо вчителі не вакцинуються, то при “жовтій” зоні всі школи Полтавщини перейдуть на дистанційне навчання, – Олег Синєгубов

На сьогодні в області однією дозою вакцини проти коронавірусної інфекції імунізовано 60% вчителів, двома дозами – 40%.

Про це під час пресконференції повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

“У “жовтій” зоні школи працюватимуть, якщо вакциновано 80% працівників. Загалом в регіоні налічується майже 45 тисяч працівників у 1281 закладі освіти. У 237 закладах освіти вакциновано понад 80% працівників, у 269 закладах – 60-70%, у 326 – 29%.У разі зміни рівня епіднебезпеки у штатному режимі на сьогодні зможуть працювати 101 дошкільний заклад, 118 шкіл, 7 закладів професійно-технічної освіти, 2 передфахової та 9 закладів позашкільної освіти”, – сказав Синєгубов.

За його словами, цього тижня відбудеться засідання комісії ТЕБ і НС як державного так і регіональних рівнів. На Полтавщині будуть запроваджені обмеження «жовтої» зони адаптивного карантину.

Нагадаємо, Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, напередодні повідомив, що Міністерство подало клопотання про переведення України з 13 вересня у “жовту” зону карантину.

Навчальний процес може організовуватися за одним із трьох можливих сценаріїв:

«Зелений» рівень епідемічної небезпеки (низький рівень захворюваності)

Відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі. Однак варто пам’ятати про протиепідемічні заходи, затверджені постановами головного державного санітарного лікаря України для дошкільних закладів та закладів освіти.

«Жовтий» та «помаранчевий» рівні епідемічної небезпеки (середній рівень захворюваності)

Відвідувати заклад освіти можна за умови, якщо в ньому вакциновано щонайменше 80 % персоналу. Освітній процес забезпечується за різними формами: як дистанційно, так і безпосередньо в закладі освіти з дотриманням правил дистанціювання та дотримання протиепідемічних вимог.

Рішення про організацію освітнього процесу ухвалює педагогічна рада навчального закладу в межах чинного законодавства.

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки (високий рівень захворюваності)

Відвідувати заклади освіти заборонено всім, крім вихованців садочків, спеціальних закладів освіти та учнів 1–4 класів шкіл за умови, якщо в закладі вакциновано щонайменше 80 % персоналу. Для інших здобувачів освіти навчання відбувається в інших формах, у тому числі дистанційно.

Система Orphus