Ви тут:

Як якість бетону впливає на характеристики майбутньої будівлі

Під час створення нового будинку, важливим нюансом являється міцність та стійкість фундаменту, а також довгий період експлуатації всієї будівлі. Щоб задовольнити подібні запроси, необхідно багато бетону, та не будь-якого, а потрібної якості. Виготовити та проконтролювати якість можуть тільки фахівці. Тому варто замовляти бетон у виробників. 

Бетонні суміші та їх різновиди

На різних стадіях будівництва застосовується не однаковий бетон. Для позначення окремих характеристик існує спеціальне маркування. До того ж враховується різновид бетонних сумішей. Наприклад, ЗЖБК «МОНОБЕТОН» може запропонувати наступні види бетону:

  • Зимовий – застосовується при температурі від 0 градусів за Цельсієм. Відрізняється наявністю спеціальних домішок, які допомагають бетону швидше застигати, протидіяти холоду. Можна використовувати для будь-яких будівельних робіт в зимовий період.
  • Слабкий – самий дешевий вид бетонної суміші. Відрізняється незначною кількістю в’яжучих речовин. Маркується М100 або М200. Широко застосовується на підготовчому етапі і для формування дорожного полотна. 
  • Товарний – готова бетонна суміш, що складається з традиційних інгредієнтів – цемент, пісок, щебінь, та додаткові елементи, що покращують його властивості. Використовується скрізь – для виготовлення залізобетонних виробів, побудови доріг та висотних будівель.

Звісно, що якість бетону безпосередньо впливає на основні характеристики майбутніх будинків та інших об’єктів. Від цього залежить міцність, стійкість та термін експлуатації. Замовити якісний бетон можливо на сайте, що належить виробнику.

Як вибрати компанію для поставок бетону та будівельних матеріалів?

В зв’язку з тим, що на ринку постачання будівельних матеріалів висока конкуренція, до того ж багато шахраїв та посередників, які заробляють на додатковій ціні, важливо знати як вибрати постачальників якісних бетонних сумішей. Звертати увагу варто на:

  • Наявність спеціальних сертифікатів.
  • Супровідні документи при погрузці суміші.
  • Лабораторію, яка знаходиться у власності виробників. Справа в тому, що визначити якість бетону можливо лише в лабораторних умовах, а також підтвердити його характеристики.
  • Те, чи являється постачальник виробником.
  • Офіс. Його адреса може не збігатися з розташуванням заводу, та має бути обов’язково.
  • Відгуки в інтернет-мережі. Варто перед тим, як замовляти доставку бетону, перевірити репутацію компанії, поцікавитись відгуками справжніх клієнтів.

Важливим критерієм відбору являється також ціна на послуги, вона не має бути високою чи дуже низькою. Потрібно пам’ятати, що на формування вартості послуг впливають не тільки використані матеріали, а й види транспорту, віддаленість клієнта від виробника, та багато іншого.

Система Orphus