Ви тут:
Суспільство 

Визначились переможці спартакіади серед збірних команд державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування

У змаганнях, які відбулися на спортивних майданчиках Полтави, взяли участь збірні команди чотирьох новоутворених районів області, міст Полтави, Кременчука, Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Організували змагання ВФСТ “Спартак” і “Колос”.

Як розповіли у Полтавській обласній раді, свою майстерність у грі в шашки, шахи, міні-футбол, волейбол, настільний теніс продемонстрували понад 120 учасників Спартакіади.

Серед учасників Спартакіади був голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, який виступив за збірну команду Полтавського району з волейболу.

«Сьогодні вперше беру участь у такому форматі змагань, я люблю волейбол, люблю спорт, думаю, що левова частка колег, які сьогодні гратимуть, – зі мною однодумці, – зазначив Олександр Біленький. – На початку червня у Чорноморську Одеської області збірна команда депутатів Полтавської області виборола срібну нагороду. Наші олімпійці додали у скарбничку держави найбільше медалей. Як бачимо, в області є чималий спортивний потенціал, тому сподіваємося, що й збірна команда державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування теж покаже гарні результати на Всеукраїнській Спартакіаді».

Збірна команда Полтавського району здобула першість у настільному тенісі, шахах і шашках. У змаганнях з мініфутболу перше місце виборола команда Кременчуцького району. У волейболі першість здобула команда міста Кременчука.

Перше загальнокомандне місце за підсумком змагань з п’яти видів спорту за командою Полтавського району.
За результатами цих змагань буде сформовано збірну команду державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування Полтавської області, яка виступить з 20 по 26 вересня у місті Чорноморську Одеської області.

Система Orphus