Ви тут:
Суспільство Україна 

“Вивчай світ — рекламуй Україну”: посткросинг-проєкт для школярів і студентів

“Вивчай світ — рекламуй Україну”: посткросинг-проєкт для школярів і студентів

Міністерство освіти і науки України започатковує посткросинг-проєкт під назвою “Вивчай світ — рекламуй Україну”, який передбачає створення та обмін листівками між українськими школярами та студентами з іноземцями.

Як зазначають на сайті МОН, проєкт складається з трьох етапів.

Перший – формування бази листівок, які рекламують та розповідають про Україну (культуру, архітектуру, історію тощо). Долучитися до нього можуть усі охочі. Для цього треба надіслати аерофото місцевих закладів освіти, архітектурних, історичних пам’яток, арт-об’єктів та визначних пам’яток культури і мистецтва.

Термін подання фотографій – до 10 жовтня. Учасники мають завантажити їх за посиланням. Вимоги до фото:

  • Якість – 72 dpi, розмір 3840 x 2560;
  • Короткий опис українською та англійською мовами (до 200–230 символів);
  • Ім’я автора на зображенні, з метою захисту авторських прав.

Відібрані фотографії будуть надруковані на листівках для посткросингу.

Другий етап проєкту – розроблення дизайну й виготовлення на основі надісланих фотографій брендованих посткросинг-листівок та марок, з подальшим розповсюдженням серед учасників проєкту. Третій етап – обмін листівками між школярами та студентами по всьому світу.

“Спілкування за допомогою посткросингу сприятиме насамперед формуванню толерантного ставлення до представників інших культур, зближення людей різних національностей, розширенню світогляду, подолання мовних і просторових меж”, – зазначив генеральний директор директорату європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик МОН Олександр Пижов.

Система Orphus