Ви тут:
R Суспільство 

Вибираємо матрац для міцного сну

Вибираємо матрац для міцного сну

Всім відомо, що для гарного самопочуття дуже важливий здоровий і тривалий сон. Тільки задумайтеся, третина життя кожен з нас проводить в ліжку. І один з найважливіших елементів, від якого залежить якість сну людини – це матрац.

Ось тільки сучасний ринок переповнений різноманітними моделями, тому перш ніж матрац купити, важливо вміти правильно вибрати той, який підійде саме вам.

Нюанси вибору підходящого товару

При виборі важливо врахувати вагу власного тіла: чим він більший, тим жорсткіше повинен бути матрац. Якщо виріб буде занадто м’яким, то під час сну частини тіла будуть провалюватися, воно буде в постійній напрузі, в результаті чого людина не буде висипатися. Матрац середньої жорсткості відмінно підійде для людей з легким вагою, а ще тим, у кого хворі суглоби. А ось людям з великою вагою необхідний жорсткий аксесуар для сну.

Потім потрібно вивчити матеріал, з якого виготовлений матрац. На ринку представлено багато варіантів начинки, серед них: поролон, латекс, спеціальна піна, кокосова койра. Хорошим вибором буде матрац з ортопедичною піни високої щільності, вона не тільки довгий час зберігає свою форму, але і здатна підтримувати тіло під час сну, що не провалюватися на відміну від всім відомого поролону.

Якщо ж ви вирішили придбати пружинний матрац, зверніть увагу на кількість пружин. Чим їх більше, тим комфортніше буде сон. Але варто пам’ятати про те, що бюджетний варіант незабаром найімовірніше може почати скрипіти. В цьому випадку підходить вислів: «чим дорожче, тим краще». Відмінним рішенням буде матрац, який містить в собі на одне спальне місце не менше 500 пружин.

Для пар, що мають різну вагу, теж існує оптимальне рішення. Раніше необхідно було брати два матраца різної жорсткості, або ж одному з двох терпіти незручності під час сну. Тепер же є можливість придбати матрац, який буде мати певну жорсткість для кожної сторони, тільки потрібно заздалегідь вирішити, хто де любить спати.

Що стосується товщини матраца, то тут кожен вибирає сам. Якщо аксесуар якісний, то великої ролі в комфорті сну цей показник не грає. Але на товстому матраці зручніше сидіти, а ліжко виглядає вище.

Не забудьте про захист

Якщо хочете якомога довше зберегти свій матрац в хорошому стані, то важливо подбати про придбання чохла, краще якщо він буде водонепроникний, так ви зможете вберегти свій аксесуар для сну від розлитих напоїв і маленьких дітей.

Вибирайте матрац з розумом і пам’ятайте про важливі критерії. Він повинен бути зручним з перших секунд використання. Не поспішайте зробити покупку, адже від неї буде залежати якість відпочинку і ваше здоров’я.

Система Orphus