Ви тут:

Всі переваги швейних машинок Janome

Всесвітньо відомий японський бренд Джаноме восени цього року відзначить 100-річний ювілей. Назва компанії присвоєна в зв’язку зі схожістю шпульки зі зміїним оком. З самого початку засновники бізнесу сповідують філософію швидкого розвитку і постійного вдосконалення техніки, що випускається. Будь-яка швейная машина Janome – це символ справжнього японського якості. Всім моделям машинок Джаноме притаманний вишуканий дизайн, ергономічність, найвища функціональність, продуктивність і довговічність.

Про фірму

Розмах компанії настільки широкий, що він має офіси в трьох містах. До того ж є власний науково-дослідний центр, який є генератором новинок в світі швейного обладнання. Фірма розмістила свої заводи в Японії, Таїланді і на Тайвані. Оснащеність і технологічний рівень цих підприємств настільки високий, що багато відомих брендів виробляють свої механізми у Джаноме.

Поширенням швейних машинок Janome займається 14 торгових відділень по всьому світу. А загальний експорт йде більш ніж в 100 країн.

Вибрати механічну помічницю

У хорошій домашній майстрині в будинку, звичайно, вже є мамина або бабусина швейна машинка, випущена в середині минулого століття. Тоді робили на совість, тому машинки успішно служать і донині. Однак якщо порівнювати з сучасними моделями, функціонал у старого обладнання вже слабенький. Ті машинки вміють писати прямий стібок і зигзаг. Майстриня може підрегулювати відстань між проколами і ширину строчки. Для звичайних домашніх справ цього достатньо. Але щоб шити сучасний модний одяг, краще, безумовно, обзавестися більш новою моделлю.

Розглянемо, наприклад, можливості  найдешевшої швейної машинки Janome Sewing Dream 550 (2 999 грн):

  • 15 функцій;
  • петля напівавтомат;
  • функція реверсу;
  • працює з будь-якими типами тканин;
  • управляється ножним реостатом.

Виріб має скромний, але вкрай привабливий дизайн. Кнопки управління розташовані на передній панелі. Максимальна швидкість роботи становить 400 стібків в хвилину.

Не бійтеся робити покупку в віддаленому режимі. Всі вироби бренду Джаноме проходять строгий вихідний контроль і починають відмінно працювати прямо «з коробки» – тобто без додаткових складних налаштувань. Якщо ви все ж виявите дефект, швейну машинку можна відправити назад і отримати рівноцінну заміну.

Система Orphus