“Ворскла” — “Десна” 2:2: як у Полтаві зіграли один з кращих матчів сезону УПЛ

Матч команд Полтави та Чернігова, переглянути який прийшло понад 5 тисяч глядачів, несподівано став чи не найяскравішим у поточному чемпіонаті України.

На матч у Полтаві, який відбувся на стадіоні “Ворскла” імені Олексія Бутовського 12 вересня, квитки коштували від 50 до 150 гривень. Але навіть попри пізній час початку гри (19:30), на трибуни прийшло 5345 глядачів, переважна більшість яких вболівали за господарів.

Значна кількість фахівців перед грою вважали, що гра буде йти “до першого голу”, однак цього вечора все було по-іншому. “Десна”, яка за два минулі тури пропустила 8 м’ячів, вже до 17 хвилини пропустила ще два. Здавалося, команда Юрія Максимова спокійно доведе протистояння до своєї перемоги, але гості з Чернігова ще до перерви зрівняли рахунок, а у другій частині зустрічі обидві команди мали безліч моментів для забиття вирішального голу. Натомість рахунок гри так і не змінився – 2:2.

“Це, безсумнівно, найкращий матч цього туру, а можливо, навіть всього чемпіонату. Принаймні, один з них точно. Лише перший тайм хороший? А другий чим гірший? Лише голів немає. Він також був шикарний.

Взагалі я вважаю, що такі матчі доводять той факт, що насправді не таке вже й ***** наше УПЛ. Можна дивитися матчі навіть якщо ти не вболіваєш за одну з команд”, – зазначив під час ефіру проєкту “ТаТоТаке” журналіст Сергій Болотников.

Також слід зазначити той факт, що за інформацією ЗМІ, гравці “Десни” останні 5-6 місяців не отримують зарплатню.