Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Влітку у Котелевській громаді оздоровили понад 600 школярів

Влітку у Котелевській громаді оздоровили понад 600 школярів

Цьогоріч влітку у Котелевській громаді оздоровлено 609 дітей, 40 % від загальної кількості школярів.

Про це повідомили у Котелевській селищній раді.

Як зазначила заступник селищного голови Ольга Саєнко, для цього залучалися кошти державного, обласного і місцевого бюджетів.

За рахунок держбюджету 3 дитини пільгових категорій відпочили у Міжнародному дитячому центрі «Артек», 3 – в УДЦ «Молода гвардія» та 1 дитина – у ДОЗ «Артек – Прикарпаття» .

14 дітей оздоровлено за обласні кошти у таборах «Еколог», «Горизонт», «Ерудит» та дитячому оздоровчому центрі санаторного типу «Миргородський». У 2021 році на відшкодування вартості путівок із обласного бюджету використано 108 416 грн., із селищного бюджету – 229 694 грн..

Частковим відшкодуванням вартості путівки у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, які діють на території Полтавської області, у громаді скористалися 55 дітей.

Також оздоровили 50 дітей пільгових категорій, серед них – 12 дітей-сиріт, дітей позбавлені батьківського піклування та дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, оздоровилися безкоштовно за рахунок коштів селищного бюджету.

Крім того, у громаді працювали пришкільні табори. На базі закладів загальної середньої освіти діяли 7 таборів з денним перебуванням та 1 табір праці і відпочинку з денним перебуванням. На березі річки Ворскла діяв дитячий туристичний табір із цілодобовим перебуванням. На їх діяльність із селищного бюджету виділено 273 355 грн.

З 1 червня по 31 серпня 2021 року за кошти селищного бюджету оздоровлено 523 дітей дошкільних закладів громади.

Фото: Котелевська селищна рада

Система Orphus