Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Відпочивайте на Полтавщині”: у Горішніх Плавнях пройшов регіональний туристичний форум

“Відпочивайте на Полтавщині”: у Горішніх Плавнях пройшов регіональний туристичний форум

24 вересня у Горішніх Плавнях відбувся регіональний туристичний форум “Відпочивайте на Полтавщині”.

Участь у роботі форуму взяли заступник міського голови міста Горішні Плавні Надія Угнічева, директор Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації Ірина Удовиченко, депутат Полтавської обласної ради Яніна Барибіна, заступник начальника управління Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації Лілія Федорченко, представники відділу культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради, директор Краєзнавчого музею м. Горішні Плавні Марина Безсмольна, директор музею історії Полтавського гірничо-збагачувального комбінату Микола Стахів, повідомили у Горішньоплавнівській міськраді.

Ірина Удовиченко вручила Подяки Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації амбасадорам туризму на Полтавщині за плідну співпрацю, сприяння в організації форуму та з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

Депутат Полтавської обласної ради Яніна Барибіна наголосила на необхідності розвивати туристичні маршрути Полтавщини по всіх напрямках.

Учасники форуму вивчали та обговорювали успішний досвід та передові технології в туризмі. У режимі онлайн заслухали радника голови Сумської облдержадміністрації Юрія Гладенка про досвід розвитку туризму в об’єднаних громадах Сумської області. Під час форуму було презентували можливості використання віртуальної реальності в туризмі. Учасники форуму скористалися можливістю відвідати віртуальні туристичні подорожі. Вивчили досвід Горішніх Плавнів щодо розвитку промислового туризму в місті. Гості в рамках регіонального туристичного форуму «Відпочивайте на Полтавщині» відвідали музей історії Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, оглядовий майданчик Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, познайомилися з історією будівництва та розвитку найпотужнішого в Україні гірничо-збагачувального комбінату.

Фото: Горішньоплавнівська міськрада

Система Orphus