Ви тут:
Суспільство 

Відомий український телеведучий створив петицію про повну заборону виступів російських артистів в Україні

Відомий український телеведучий створив петицію про повну заборону виступів російських артистів в Україні

Її автором став Ігор Кондратюк.

Про це йдеться в електронній петиції №22/123500-еп, розміщеному на сайті Президента України.

“Я впевнений, що громадяни країни-агресора, які працюють у сфері розваг – артисти/артистки, актори/акторки насправді не несуть ніякої культури. Оскільки представники агресора, які промовчали та тим самим – підтримали – окупацію Криму та розв’язання Росією, їхньою батьківщиною, війни на східному Донбасі, своїм мочанням теж несуть відповідальність за агресивні дії Росії. Виключення для заборони допускаю лише для тих російських представників культури, хто публічно виступив проти російської агресії: письменник Віктор Шендерович, акторка Лія Ахеджакова, музикант Андрій Макаревич та інші. Це неприродно, коли артист виступає і для росіян-окупантів, і для окупованих ними українців. Любов до носіїв культури агресора розвиває в українцях так званий шведський синдром. Цього потрібно уникати, якщо ми не хочемо більше втрат територій та населення, та перемогти у цій праведній для України та українців війні. Музика та інші види мистецтва від агресора не можуть бути поза політикою під час війни. Оскільки вони є продовження війни іншими методами – методами зацікавлення українців культурою агресора, від зброї якого загинули тисячі українців та зазнали поневірянь мільйони вимушених переселенців”, – йдеться у тексті петиції.

Нагадаємо, місяць тому телеведучий та шоумен Ігор Кондратюк повідомив про припинення співпраці з 5 каналом та закриття токшоу «Кондратюк у понеділок».

«Так, остаточно. Програма виходила з 21 вересня 2020 року по 25 липня 2021 року. Всього вийшло в ефір 43 випуски. Канал не влаштовували показники програми. Мене – також. На тому і вирішили розійтись», – повідомив Кондратюк.

Шефредактор 5 каналу Ірина Герасимова у коментарі «Детектору медіа» зазначила, що редакція «вдячна команді Кондратюка за цікаві ефіри, зіркових гостей та незмінний оптимізм на знімальному майданчику».

Система Orphus