Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відбувся десятий, останній, Всеукраїнський екологічний фестиваль документального кіно “Полтава-Док”

Відбувся десятий, останній, Всеукраїнський екологічний фестиваль документального кіно “Полтава-Док”

4 – 5 вересня в кінотеатрі «Wizoria. Колос» пройшов 10-й Всеукраїнський екологічний фестиваль документального кіно «Полтава-Док».

В перший день фестивалю було організовано демонстрацію конкурсних фільмів. На розгляд журі було представлено 51 роботу від 35 авторів у номінаціях – «Людина та природа», «Мистецтво жити».

“Хронометраж кінострічок в середньому 15-20 хв, є роботи тривалістю 5-8 хв. На другий день відбувся показ робіт переможців минулих років, представлення фільму поза конкурсом, підведення підсумків, нагородження переможців та урочисте закриття фестивалю”, – йдеться у повідомленні Департаменту культури Полтавської ОДА.

Переможцями Всеукраїнського екологічного фестивалю документального кіно «Полтава-Док» стали роботи у номінаціях:

«Людина та природа» – стрічка «Колесо» Дениса Зозулі (м. Полтава). Фільм-велоподорож колоритним гоголівським краєм;

«Мистецтво жити» – фільм «Більше чим гра» Костянтина Холодняка (м. Кременчук). Стрічка про сприйняття людиною комп’ютерних ігор – від розваги до професійного виду спорту.

Фестиваль організовано та проведено громадською організацією «Полтава-Док» та дипломантом міжнародних кінофестивалів Полтавська кіностудія «ГАММЕР» за сприяння КУ «Обласний Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Полтавської обласної ради та підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації.

Система Orphus