Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відбулося перше засідання робочої групи для об’єктивного висвітлення стану мисливських господарств на території Полтавської області

Відбулося перше засідання робочої групи для об’єктивного висвітлення стану мисливських господарств на території Полтавської області

Відбулося перше засідання робочої групи, створеної за розпорядженням голови обласної ради Олександра Біленького для об’єктивного висвітлення стану мисливських господарств на території Полтавської області та прийняття мір щодо оперативного реагування для збереження поголів’я мисливських тварин.

У засіданні, яке вів голова робочої групи, голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Євген Корф, взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, члени робочої групи: депутати обласної ради Олег Діденко, Олег Сазонов (працювали в онлайн-режимі), представники Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства, громадських організацій, мисливствознавці.

Створенню робочої групи передували численні звернення природоохоронних мисливсько-рибальських громадських організацій щодо нераціонального використання ресурсів мисливських тварин окремими мисливсько-рибальськими підприємствами.

Наразі робоча група обговорила діяльність ТОВ «Мисливсько-рибальське товариство ”Удай”» та Кременчуцького госпрозрахункового мисливсько-рибальського підприємства Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок.

Було акцентовано увагу на належному рівні господарювання ТОВ «Мисливсько-рибальське товариство ”Удай”», в якому значну увагу приділяють відтворенню тваринного світу.
Разом з тим, на думку членів робочої групи, вкрай незадовільна ситуація з веденням мисливства має місце в Кременчуцькому госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємстві Полтавської обласної організації УТМР.

За інформацією мисливських громадських організацій, маючи в користуванні великі та якісні мисливські угіддя, підприємство зовсім не дбає про розведення тварин. Це зумовило відсутність в угіддях лося, оленя та дикого кабана. Не відповідає встановленим нормам й кількість косуль.

Наразі робоча група рекомендувала загальним зборам цієї організації розглянути питання про зміну керівництва підприємства та посилення менеджменту.

Система Orphus