Ви тут:
Суспільство Україна 

В українських школах з’являться вихователі безпеки

В українських школах з’являться вихователі безпеки

Міністерство внутрішніх справ України впровадить проєкт “Безпечне дитинство”. Проєкт спрямований на створення безпечного середовища для дітей, захист їх прав та законних інтересів.

Про це повідомила заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко.

Катерина Павліченко розповіла, що в Україні цього року зареєстрували майже 3 тисячі кримінальних правопорушень, вчинених дітьми або за їх участю. Стільки ж злочинів проти самих дітей.

“Разом з Міністерством освіти і науки ми опрацьовуємо проєкт “Вихователь безпеки”. Це будуть не поліцейські, а вихователі, які пройдуть відбір і навчання на базі навчальних закладів системи МВС. Вони будуть розуміти специфіку роботи з дітьми, а також орієнтуватися на міжнародні практики”, – повідомила Катерина Павліченко.

Вихователі безпеки будуть постійно перебувати в школах та стануть сполучною ланкою між поліцейськими офіцерами і батьками, дітьми, адміністрацією шкіл. Вони співпрацюватимуть з правоохоронцями задля створення безпечного середовища в школі.

“До цього проєкту долучаються наші міжнародні партнери UNICEF. Наразі ми вже напрацьовуємо тематичний план, за яким будемо навчати вихователів безпеки. Бажання та вміння працювати з дітьми – один з ключових аспектів для таких вихователів. Якщо це невеликі школи, розташовані поруч, то на кілька шкіл буде один вихователь безпеки”, – сказала Катерина Павліченко.

Фото: МВС України, Освіта 24.

Система Orphus