Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні за два тижні кількість смертей від COVID-19 зросла на 41% – НАН

В Україні за два тижні кількість смертей від COVID-19 зросла на 41% – НАН

Ситуація з поширенням коронавірусу в Україні стрімко погіршується. Окрім цього, за два останніх тижні серед інфікованих COVID-19 фіксують майже вдвічі більше летальних випадків.

Як свідчать дані Національної академії наук України, середня кількість нових виявлень випадків COVID-19 в Україні збільшилася вдвічі, а смертність збільшилась на 41%. Пише “Прямий“.

“Основні епідемічні параметри (кількість нових виявлень, смертей та госпіталізацій), які ще два тижні тому були подібними до минулорічних, продемонстрували випереджальне зростання”, – зазначили в НАН.

Читайте також: Вперше з початку пандемії захворюваність на COVID-19 серед дітей перевищила 10%, – НАН

Отже, середня за тиждень кількість нових летальних випадків становить 58 на добу, що на 17 випадків, тобто на 41%,  більше, ніж два тижні тому. Кількість активних інфікованих, які ще не одужали, становить 43436, що відповідає аналогічному показнику за кінець серпня 2020 року. Нові госпіталізації зросли на 60% за два тижні та становлять у середньому 1030 осіб на день.

Як наголошують науковці, після певного гальмування наприкінці серпня 2021 року, з початком вересня 2021 року темпи зростання кількості хворих істотно перевищили минулорічні показники.

Система Orphus