Ви тут:
Суспільство Україна 

В ООС визначили кращий танковий взвод

В ООС визначили кращий танковий взвод

У конкурсі на кращий танковий взвод операції Об’єднаних сил змагалися підрозділи семи бригад, які безпосередньо виконують бойові завдання у Донецькій та Луганській областях.

В підсумковому епізоді змагань танкісти показали варіанти ведення протидесантної оборони ділянки морського узбережжя з практичним виконанням навчально-бойових стрільб із озброєння танків по надводним цілям умовного противника, повідомили у пресцентрі штабу ООС.

“Кращі танкові взводи показали свої навички при обороні морського узбережжя. Ми готові відбити наступ противника як на суходолі, так і з моря. Екіпажі показали відмінний результат, обмінялися досвідом та своїми напрацюваннями. Задоволений результатами проведення конкурсу на кращий танковий взвод і ми будемо продовжувати вдосконалювати польову виучку підрозділів наскільки нам це дозволить бойова обстановка. Також ми постійно взаємодіємо зі всіма силовими структурами, які залучені до проведення ООС. Вражений майстерністю танкового взводу полку «Азов», який показав, що може виконувати бойові завдання на рівні із підрозділами Збройних Сил. Ми постійно відпрацьовуємо спільні операції і плануємо це продовжувати в майбутньому”, – сказав командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Під час змагань було відпрацьовано три номінації: управління танковим підрозділом під час ведення наступального бою, вогневе ураження, та водіння в складних умовах місцевості, розвідка цілей та виклик вогню артилерії.

“З досвіду проведення операції Об’єднаних сил та початкових етапів Антитерористичної операції танкові підрозділи як основна ударна сила Сухопутних військ України відпрацьовували такі елементи які передбачають ведення вогню по черзі з декількох вогневих позицій по цілях, в тому числі і по надводним цілям, не затримуючись на одній позиції більше п’яти-десяти секунд. «Танкова двійка» – передбачає дії у парах. Пари послідовно замінюють одна одну для поповнення боєкомплекту та у разі виходу з ладу. А також “Танкова карусель” – декілька бойових машин по черзі виходять на позиції для стрільби, відкривають вогонь та одразу відходять назад. Таким чином, для противника танк з’являється лише на декілька секунд, що ускладнює можливість відкрити вогонь у відповідь”, – розповів заступник командувача ООС полковник Михайло Драпатий.

За результатами проведення конкурсу 1 місце виборола окрема механізована бригада «Холодний Яр». Друге призове місце – окрема танкова Сіверська бригада.

Танкісти окремої механізованої бригади імені короля Данила були третіми.

Призерів конкурсу нагородили сувенірними подарунками та грошовими сертифікатами. Кращі військовослужбовцям отримали відзнаки та почесні грамоти від командувача ООС генерал-лейтенанта Олександра Павлюка.

Система Orphus