Ви тут:
Суспільство Україна 

Уряд може зобов’язати невакцинованих працівників робити ПЛР-тести за власний рахунок, – Марченко

Уряд може зобов’язати невакцинованих працівників робити ПЛР-тести за власний рахунок, – Марченко

Уряд розглядає можливість запровадження обов’язкового ПЛР-тестування для невакцинованих працівників. Робити, яке вони будуть за власний рахунок.

Про це розповів Міністр фінансів України Сергій Марченко, повідомляє Українське радіо.

“Щоб не доводити до закриття закладів, потрібно вакцинуватися. Ми нікого не змушуємо, проте люди повинні нести відповідальність. Якщо вони не хочуть вакцинуватися, тоді хай сидять удома. Якщо ми хочемо боротися з “Дельтою”, то повинні вакцинуватися. Приклади швидкого поширення “Дельти” в інших країнах є досить показовими”, – зазначив Сергій Марченко.

Міністр переконаний, що людям потрібно дати вибір: або вакцинуватися, або робити ПЛР-тест.

“Зараз ми вивчаємо можливість запровадження обов’язкового ПЛР-тестування для працівників, які не будуть вакцинуватися. Це буде відбуватися за їх власний рахунок. У Сполучених Штатах Байден заявив, що всі державні службовці мають бути провакциновані. Якщо вони цього не роблять, тоді кожного дня здають ПЛР-тести. Також розглядаємо можливість, щоб такі службовці не могли працювати офлайн взагалі. Тоді вони не зможуть приходити на робоче місце”, – сказав Марченко.

Читайте також: Школи можуть піти на карантин, незважаючи на вакцинацію вчителів, – Віктор Ляшко

Нагадаємо, Уряд прийняв рішення про продовження адаптивного карантину та режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року.

 

Фото: rbc.ua

Система Orphus