Український плавець здобув третю золоту нагороду Паралімпіади — 2020

Максим Крипак успішно виступає на змаганнях.

Як повідомляє “Суспільне.Спорт”, Україна здобула 71 медаль на Паралімпійських Іграх у Токіо. Володарем золотої нагороди на дистанції 400 метрів вільним стилем став плавець Максим Крипак (клас – S10).

Для Крипака фінал Паралімпіади-2020 на 400-метрівці став п’ятим. Попередні чотири закінчилися для нього чотирма нагородами: “золото” українець здобув у 100-метрівці вільним стилем та батерфляєм, “срібло” – у 50-метрівці вільним стилем. Ще одну медаль (“бронзу”) Україна із Крипаком виграла у чоловічій естафеті.

У фіналі 400 метрів вільним стилем Крипак був одним із претендентів на медалі. За часом у кваліфікації українського плавця випереджали нідерландець Бас Таккен, канадець Александр Еліотт, а також австралієць Томас Галлахер.

Крипак розпочав заплив лідером і першу половину дистанції пройшов на першому місці. За ним – нідерландець Таккен та австралієць Галлахер.
У підсумку Крипак не віддав золоту медаль. І став переможцем запливу, пропливши дистанцію менш ніж за 4 хвилини.