Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна та Азербайджан домовились про збільшення квоти дозволів на перевезення

Україна та Азербайджан домовились про збільшення квоти дозволів на перевезення

16-17 вересня відбулося засідання українсько-азербайджанської Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень.

Як повідомили у Міністерстві інфраструктури, результатом зустрічі стало досягнення домовленості про отримання українськими перевізниками додаткових дозволів на поточний рік і збільшення квоти на 2022 рік.

“Домовились, що у 2021 році українська сторона отримає додатково 850 універсальних дозволів та 150 для перевезень в/з третіх країн. На 2022 рік на 45% збільшена квота універсальних дозволів – до 3200, та на 27% дозволів для перевезень в/з третіх країн – до 1400. Українські перевізники отримають збільшену квоту дозволів Азербайджану вперше за останні 10 років”, – йдеться у повідомленні.

Під час переговорів сторони також обговорили поточний стан товарообігу між країнами та обмінялись статистичними даними про виконані рейси автомобільними перевізниками.
Крім того, азербайджанська сторона на прохання української делегації повідомила, що відповідно до законодавства Азербайджанської Республіки, у випадку, коли товар з третьої країни не розмитнюється, а лише перевантажується на території України, контролюючі органи будуть вимагати дозвіл в/з третіх країн.

Система Orphus