Ви тут:
Суспільство 

Україна евакуювала з Афганістану ще сотню людей

Україна евакуювала з Афганістану ще 100 людей

Україна домовилась про евакуацію з аеропорту Кабула ще близько 100 українських громадян та членів їхніх родин, літак вже в дорозі та має прибути до Києва протягом доби.

Про це повідомляє Європейська правда.

Зазначається, що до перемовин були залучені МЗС України, Офіс президента, ГУР Міноборони та представники низки країн – Туреччини, Пакистану, Катару.

“Сьогодні зранку перемовини завершилися успіхом, і цивільний літак вилетів з аеропорту міста Кабул. На борту літака знаходяться близько 100 громадян. Очікується, що літак із евакуйованими особами прибуде до Києва протягом 24 годин.
Вкотре Україна продемонструвала свою рішучість у питанні допомоги своїм громадянам за кордоном, а також простягнула руку допомоги громадянам інших країн, які її потребували”, – зазначають у повідомленні.

В середині вересня в МЗС повідомляли, що евакуації з Афганістану чекають 159 українців і вони не належать до груп ризику. У ті ж дні завдяки домовленості з Катаром першим комерційним рейсом після переходу влади до “Талібану” вивезли двох людей зі списку – єдиних, які зголосилися на цей рейс.

Система Orphus