Ви тут:
PROвсе Оголошення Суспільство 

У широкий прокат вийшов фільм “Після падіння”

У широкий прокат вийшов фільм “Після падіння”

2 вересня у широкий прокат вийшла третя частина американського драматичного фільму “Після падіння”. Фільм є продовженням фільмів «Після» та «Після сварки», знятих у 2019 та 2020 роках. 

У основі сюжету усіх фільмів – однойменні книжки американської письменниці Анни Тодд. Ці романи перекладені на понад 30 мов світу. Кожна з перших двох частин коштувала творцям по $14 млн., а загальні касові збори склали понад $117 млн.

Режисеркою фільму стала Кастіль Лендон. У головних ролях, як і раніше, Джозефін Ленгфорд і Хіро Файнс-Тіффін.

В основі сюжету історія закоханої пари: Тесси Янг та Хардіна Скотта. Героям доводиться приймати важливе рішення, які ускладнюють їх стосунки. Головну героїню Тессу чекає робота в іншому місті,  а Хардін не підтримує ідею про переїзд. Ситуація ускладнюється ще й тим тим, що дівчина випадково зустріла свого батька, якого не бачила від самого дитинства. Пара має пройти перевірку почуттів на міцність.

У Полтаві стрічку можна переглянути у кінотеатрі Wizoria Колос (вул. Гоголя, 22) та Multiplex (вул. Ковпака,26, ТРЦ “Екватор”).  У Wizoria Колос щодня запланований один сеанс о 18:00, вартість одного квитка – 90 грн. У Multiplex заплановані по 6 сеансів кожного дня – 15:50, 17:10, 18:00, 19:20, 21:30, 23:30. Вартість квитків: від 50 до 170 грн.

 

Система Orphus