Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У школі Нехворощанської громади реалізували проєкт “Мотивуючий простір для щасливих дітей”

У школі Нехворощанської громади реалізували проєкт “Мотивуючий простір для щасливих дітей”

У Соколовобалківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів реалізували проєкт, який переміг у “Шкільному громадському бюджеті Полтавської області” – “Мотивуючий простір для щасливих дітей”.

Днями відбулося офіційне відкриття креативного багатофункціонального, гнучкого та мобільного простору, який дасть змогу дітям змістовно проводити перерви, об’єднуватися у групи за інтересами, а спілкування з учителями набуде невимушеного характеру.

Ярина Ткаченко, учениця 11 класу Соколовобалківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів разом з командою однодумців та педагогом-організатором Тетяною Зінченко підготували проєкт для участі у шкільному громадському бюджеті Полтавської області.

Директорка школи Земляна Світлана Борисівна наголосила на тому, що діти не тільки реалізували власні ідеї, а й взяли участь у розподілі коштів місцевого бюджету, побажала учням і надалі писати креативні проєкти та вручила подарунки від Полтавської газонафтової компанії.

«Нова українська школа – це не тільки ґрунтовні знання, це школа , до якої учні ідуть із задоволенням, бо там прислухаються до їхньої думки , вчать критично мислити, бути патріотами, інноваторами, які уже зараз створюють школу своїє мрії», – підсумувала Тетяна Зінченко.

Система Orphus