Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У серпні полтавці купили в автосалонах машин на 7,5 млн доларів

У серпні полтавці купили в автосалонах машин на 7,5 млн доларів

Минулого місяця у Полтаві та області зареєстрували 275 нових автомобілів. На покупку цих авто в регіоні витратили 7,5 млн доларів, а найпопулярнішою моделлю був хетчбек Renault Sandero.

Позашляховики та кросовери склали 72% від зареєстрованих у серпні автомобілів. Дизельними двигунами були обладнані 30% машин. Середня ціна кожного автомобіля перевищила 27 000 доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання, – йдеться у повідомленні сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою маркою у регіоні було Renault. За місяць придбали понад 60 таких автомобілів на суму 900 000 доларів. Хетчбек Renault Sandero отримав найбільшу кількість продажів у регіоні і покрив 11% продажів. Крім нього часто купували Kia Sportage і Renault Logan.

Загалом в Україні зареєстрували 8 450 нових автомобілів. На покупку цих авто витратили 266 млн доларів, а найпопулярнішою моделлю був кросовер Kia Sportage. Позашляховики та кросовери склали 72% від усіх зареєстрованих у серпні нових автомобілів. Продажі нових авто зросли на 20%, якщо порівнювати із серпнем 2020 року.

Нагадаємо, у липні у Полтаві та області зареєстрували 260 нових автомобілів на загальну вартість також 7,5 млн доларів. Тоді найпопулярнішим брендом була Toyota, а найпопулярніша модель – теж  Renault Sandero.

Система Orphus