Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Решетилівці реконструюють фізкультурно-оздоровчого реабілітаційного комплексу “Колос”

У Решетилівці триває реконструкція фізкультурно-оздоровчого реабілітаційного комплексу “Колос”

У Решетилівці триває реконструкція фізкультурно-спортивного, реабілітаційно-відновлювального комплексу “Колос”.

“У цьому спорткомплексі одним із напрямів буде реабілітація та спортивна підготовка людей з інвалідністю. За фінансової підтримки європейських колег комплекс зможе стати потужним осередком інваспорту в області, місцем, куди на змагання, тренування і відновлення приїжджатимуть українські та міжнародні атлети з інвалідністю”, – розповів голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Будівельні роботи почали у квітні цього року у межах програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Вже побудували новий гараж та 3-й поверх побутового корпусу. Також виконали внутрішньо-оздоблювальні й електромонтажні роботи. Утеплено цоколь і триває утеплення фасаду.

За проєктом демонтували старий спортзал. На його місті буде новий із дотриманням норм доступності. Проєктом передбачені побутове приміщення, кімнати для спортсменів. Потужність закладу – 30 ліжко-місць. Змагання проводитимуть уже в новому 36-метровому спортзалі.

“Нині на об’єкті тривають покрівельні роботи. Також будівельники готують фундамент під новий спортзал, поставка та монтаж 54-тонної металоконструкції якого запланована на наступний тиждень”, – додав Олег Синєгубов.

У межах проєкту передбачено утеплення фундаменту та цоколю, відновлення вимощення навколо будівлі, утеплення перекриття, реконструкцію покрівлі, заміну вікон та дверей, перепланування приміщень, улаштування пожежних сходів, улаштування ґанок, заміну опалення та вентиляції, заміну водопроводу та каналізації, електромереж із оновленням приладів освітлення, улаштування протипожежного обладнання та устаткування з системами оповіщення, заміну меблів.

Система Orphus