Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській громаді запрацювала поліцейська станція

У Пирятинській громаді запрацювала поліцейська станція

У Березовій Рудці Пирятинської громади почала діяти поліцейська станція.

Для облаштування службового приміщення з бюджету громади виділили 123 тисячі гривень. Крім цього, міська рада передала автомобіль для виконання своїх службових обов’язків поліцейським офіцером, повідомили на сторінці Пирятинської міськради у фейсбуці.

“Добре, що в нашій громаді з’явилася поліцейська станція, яка працюватиме за новими стандартами. Сподіваюся, що такий крок допоможе запобігти правопорушенням. До того ж ми плануємо цього року реалізувати програму “Безпечна громада” та встановити камери відеоспостереження в населених пунктах Пирятинщини”, – зазначив міський голова Андрій Сімонов.

Начальник управління превентивної діяльності в Полтавській області Роман Ніколаєнко вручив планшет та інші засоби праці поліцейському офіцерові Олегу Єщенко, який працюватиме в Березоворудській поліцейській станції.

Поліцейський офіцер громади поєднує в собі функції дільничного інспектора, працівника ювенальної превенції, дозвільної системи та дорожньої поліції. Крім цього, офіцер може реєструвати заяви громадян.

Березоворудська поліцейська станція обслуговуватиме села: Вікторію, Архемівку, Смотрики, Теплівку, Малютинці, Крячківку, Березову Рудку, Мар’їнське та Вечірки.

Фото: Пирятинська міськрада

 

Система Orphus