Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській громаді створять групи моніторингу дотримання профілактики проти COVID-19

У Пирятинській громаді створять групи моніторингу дотримання профілактики проти COVID-19

У Пирятинській громаді створять групи моніторингу дотримання профілактики проти COVID-19, яка в звертатиме увагу на наявність щеплення у суб’єктів господарювання та їхніх працівників.

Про це повідомили на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пирятинської міської ради. 

На сьогодні на Пирятинщині зареєстровано 27 хворих на коронавірусну інфекцію, з них 10 перебувають в стаціонарі Лубенської лікарні. Від початку вакцинальної кампанії щеплення проти COVID-19 отримали 8758 осіб, з них 3831 – вакцинувалися двічі. В медичних закладах є вакцини CoronaVac, AstraZeneca.

Начальник районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Юрій Шніт рекомендував створити групи моніторингу дотримання профілактики проти COVID-19. Члени групи будуть вимагати сертифікати або довідку про вакцинацію, чи довідку від лікаря про перенесену хворобу коронавірусу. Також рекомендував перехід об’єктів на закритий режим роботи з обмеженим доступом, щоб зменшити контакт людей.

Фото: Пирятинська міськрада

Система Orphus