Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині відсвяткували День міста

У Пирятині відсвяткували День міста

18 вересня пирятинці відзначили День міста.

Незважаючи на дощову погоду, святкування відбувалося за анонсованим планом. Щоправда, заходи проходили всередині приміщення культурно-громадського центру, повідомили на сторінці Пирятинської громади у фейсбуці.

У фойє заклади освіти облаштували виставку квітів, поруч діяла фотозона. Молодіжна рада разом із представницею поліції та всіма бажаючими згадали правила дорожнього руху та провели танцювальний флешмоб. Всі охочі пригощалися запашними пряниками, які приготували для гостей свята заклади освіти. Також працювала зона вуличної їжі “Пирятин фуд-фест”.

Урочисті заходи та концертну програму провеели в актовому залі культурно-громадського центру. Грошовими сертифікатами та подарунками нагородили стипендіатів Пирятинської міської ради – учнів шкіл, які мають видатні досягнення у навчанні або спорті. Відзнаками Пирятинської міської ради були нагороджені кращі представники самих різних професій та сфер діяльності у номінації “Гордість міста”. Також, традиційно відзначено дипломами за перше місце та цінними призами переможців конкурсу “Найкращий будинок та благоустрій території”.

Концертну програму розпочав Заслужений ансамбль пісні й танцю України “Лтава” імені В.Міщенка. Неймовірний драйв подарував пирятинцям концерт Віктора Романченка. Святкування продовжилося вже надворі на дискотеці від запального MASTER DJ.

Фото: Пирятинська громада

Система Orphus