Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтавському аграрному університеті відбулася урочиста Посвята першокурсників

У Полтавському аграрному університеті відбулася урочиста Посвята першокурсників

Урочиста Посвята в студенти почалася з традиційної ходи першокурсників. Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов вручили працівникам та викладачам університету Почесні грамоти, нагрудні знаки за вагомий особистий внесок у розвиток освіти й науки від імені Кабінету Міністрів України, Прем’єр-міністра України,  Полтавської обласної ради та привітали вступників з початком навчального року.

“Для першокурсників цей день особливий і запам’ятається на все життя. Аграрний університет – це постачальник кадрів до виконавчого апарату Полтавської обласної ради. Тому беріть активну  участь у конкурсах, стажуванні й ми будемо раді вітати вас в стінах нашого обласного органу місцевого самоврядування після навчання”, – сказав Олександр Біленький.

“Вітаю з Днем Знань та посвятою в студенти. Полтавщина дійсно аграрна область. Цей університет, його професорсько-викладацький склад щодня вкладає свою лепту в те, щоб підготувати високоякісних фахівців. Усе залежить від вас, вашого прагнення та знань. Я впевнений, що ви свідомо зробили свій вибір, тому бажаю успіхів на цьому шляху”, – сказав Олег Синєгубов.

Цьогоріч до Полтавського державного аграрного університету вступило 605 першокурсників.

“Гості, колеги, першокурсники рада вітати вас усіх в стінах нашого славетного університету. Наш заклад минулого року відзначив сторічний ювілей на державному рівні та змінив статус з академії до університету. Нам є чим пишатися, бо підтримуємо дружні стосунки з 23-а країнами світу, маємо високі рейтинги серед вишів України”, – сказала ректорка ПДАУ Валентина Аранчій.

За традицію на Посвяті в студенти відбулося покладання квітів до Пам’ятника студентам та вшанування пам’яті викладачів і воїнів АТО/ООС хвилиною мовчання. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Система Orphus