Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській політехніці відбувся турнір з міні-футболу пам’яті ректора Олександра Онищенка

У Полтавській політехніці відбувся турнір з міні-футболу пам’яті ректора Олександра Онищенка

У Національному університеті “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” відбувся турнір з міні-футболу пам’яті ректора університету, професора Олександра Онищенка.

Участь у змаганнях взяли збірні студентських команд інститутів, факультетів та структурних підрозділів університету, повідомили у Полтавській політехніці імені Юрія Кондратюка.

Щороку у вересні та на початку жовтня в університеті вшановують пам’ять колишнього ректора, Заслуженого працівника вищої школи УРСР, академіка, доктора технічних наук, Почесного громадянина міста Полтави, професора Олександра Онищенка.

“Ми продовжуємо одну зі славних традицій нашого університету, вшановуючи людину, яка віддала значну частину власного життя Полтавській політехніці, сприяла утвердженню позитивного іміджу та лідерських позицій університету серед закладів вищої освіти міста Полтави та регіону – колишнього ректора університету, професора Олександра Григоровича Онищенка” – сказала докторка педагогічних наук, професорка, деканка факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Ліна Рибалко.

Футбольний турнір тривав три дні, 14-17 вересня. Ігри проходили на двох спортивних майданчиках з міні-футболу. Головним суддею став арбітр національної категорії, тренер з футболу, старший викладач кафедри фізичного виховання Полтавської політехніки Олексій Воробйов. 

У змаганнях взяли участь вісім команд, до складу яких увійшли студенти Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, Навчально-наукового інституту нафти і газу, Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки, Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою, факультету фізичної культури та спорту, гуманітарного факультету, Полтавського фахового коледжу нафти і газу, а також збірна команда іноземних студентів університету.

У підсумку змагань було визначено трійку лідерів, яких нагородили медалями та відзнаками Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”.

Бронзовим призером турніру стала збірна команда факультету фізичної культури та спорту Полтавської політехніки.

Срібло виборола команда відокремленого структурного підрозділу університету – Полтавського фахового коледжу нафти і газу.

Переможцем турніру з міні-футболу пам’яті Олександра Онищенка та володарем перехідного Кубку стала команда Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Фото: Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка

Система Orphus