Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтавській області найбільше на COVID-19 хворіють люди віком від 18 до 20 років, – Лисак

У Полтавській області найбільше на COVID-19 хворіють люди віком від 18 до 20 років, – Лисак

Наразі у Полтавській області зростають темпи поширення коронавірусної інфекції. Зараз хворіє 1 264 людини, зокрема 87 дітей.

Протягом минулої доби на Полтавщині лабораторно підтвердили 11 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Під час апаратної наради у Полтавській ОДА наголосили, що нині понад 99 % хворих — невакциновані.

“За минулий тиждень ситуація різко погіршилася. Ми мали дві хвилі, зараз – третя хвиля: йде поступове збільшення нових випадків. За весь час пандемії перехворіли понад 6% населення області. Наразі маємо найбільше хворих у Полтавській громаді (36,7% від загальної кількості), Кременчуці (9,6%), Горішніх Плавнях, Миргороді, Лубнах. Додам, що збільшили кількість тестувань”, – зазначив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак.

За словами Віктора Лисака, захворіли на COVID-19 десять вакцинованих людей. Зокрема, сім – отримали лише першу дозу вакцини, ще троє – мали супутні захворювання.

З початку карантину на Полтавщині COVID-19 перехворіли 2 621 дитина, з них 74 — шкільного віку. Крім того, Віктор Лисак розповів, що наразі найбільше хворих віком 18-20 років.

“Найбільше хворих у віковій категорії від 18 до 20 років (хворіють і амбулаторно, і в стаціонарі), від 34 до 35 років (3% від загальної кількості хворих) та 47+ (понад 2 %). Решта — хворіють у незначній кількості. Вірус, який сьогодні циркулює, охоплює переважно активну частину населення”, – розповів Віктор Лисак.

Наразі в лікарнях області зайнято 13% COVID-ліжок, до апаратів ШВЛ підключені 17 пацієнтів.

Повністю імунізували 21,4% населення області. Зокрема, освітян вакцинували понад 72%.

Нагадаємо, з 20 вересня в Україні починають діяти нові карантинні обмеження.

Система Orphus