Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбудеться концерт гурту ДахаБраха

У Полтаві відбудеться концерт гурту ДахаБраха

19 листопада в ПД “Листопад” відбудеться концерт гурту ДахаБраха в Полтаві. Початок о 19:00.

ДахаБраха – український музичний етно-гурт, організатором і художнім керівником якого є Владислав Троїцький. Назва гурту складена зі слів «давати» та «брати» за словником Грінченка.

Гурт використовує українські народні пісні, що записані учасниками гурту та їх колегами-фольклористами у фольклорних експедиціях у різних регіонах України. Пісні, виконувані в автентичній манері, поєднуються зі звучанням широкого ряду інструментів із різних куточків світу. ДахаБраха грає у жанрі етно-хаус і застосовує у своїй творчості чимало народних інструментів: джембе, бугай, укулеле, дарбука, табла та ін. Також гурт вирізняє вокал учасників та справжнє містичне дійство, на яке перетворюється кожний їх концерт. 

ДахаБраха швидко здобув світову популярність і є чи не найбільш знаним за кордоном українським музичним колективом.

“Часопростір автентичної пісні, яку виконує «ДахаБраха» – не село і не місто. Не сьогодні і не колись. А всюди і завжди. Він не побутовий. Це простір містерії, якщо під містерією розуміти таїну внутрішньої зустрічі з самим собою – без брехні, самовиправдання та ідеалізації”, – йдеться на сайті ДахаБраха.

Придбати квитки на концерт в Полтаві можна на сайті. Ціна: 250 – 690 грн.

Система Orphus