Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві стартував набір учасниць до проєкту “Крила”

У Полтаві стартував набір учасниць до проєкту “Крила”

Благодійна організація “Світло надії” оголосила новий набір учасниць до проєкту “Крила” (Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки) для мешканок Полтави.  Набір триватиме до 25 вересня.

Про це повідомляють на сайті Полтавської міської ради.

Проєкт «Крила» допомагає жінкам зробити їхній шлях до зростання та економічної стабільності значно легшим. Проєкт орієнтований на посилення економічної безпеки, покращення добробуту жінок, які наразі не мають роботи, відносяться до вразливих категорій, але налаштовані на зміни і готові використати цей шанс для самоствердження та досягнення особистих цілей як у пошуку роботи, так і початку власної справи. 

Це вже другий набір. Випускниці першого набору, їх понад 80 з 5 територіальних громад Полтавської області, пройшли мотиваційне навчання, тренінги по працевлаштуванню та започаткуванню власної справи. Дехто отримав роботу, дехто розробив бізнес план і виборює перемогу за отримання фінансової підтримки, а деякі жінки пройшли навчання в IT-сфері.

За детальною інформацією звертайтеся до регіональної координаторки проєкту в Полтавській області Ірини Дудки за телефоном +380504041167 чи +300689112163 (з 9:00 до 16:00, окрім вихідних).

Система Orphus