Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві розпочався шостий урбаністично-культурний фестиваль “Майстерня міста”

У Полтаві розпочався шостий урбаністично-культурний фестиваль “Майстерня міста”

8 вересня, на Театральній площі стартував шостий урбаністично-культурний фестиваль “Майстерня міста”.

Тема цьогорічного фестивалю – «РАЗОМ, А НЕ ОКРЕМО», що уособлює у собі поєднання полтавців та гостей громади, дітей і дорослих, молоді і людей поважного віку, мешканців Полтави і приєднаних до міста сіл, людей з інвалідністю та фізично здорових, експертів, що мають знання і тих, хто хоче їх отримати. Цьогорічна «Майстерня міста» направлена на пошук ідей, заходів та проєктів, що будуть об’єднувати міське середовище і дозволять реалізувати всі стратегічні цілі Концепції інтегрованого розвитку «Полтава 2030», повідомили у міській раді.

«Майстерня міста» триватиме 4 дні, у програмі якої відбудуться 80 заходів, серед них – дискусії, воркшопи, презентації проєктів, спільні акції по оновленню та облаштуванню територій, покази фільмів, спортивні змагання, майстер-класи, квести, етномайстерні, ярмарки, тощо. Події будуть відбуватися на Театральній площі та на інших 33 локаціях Полтавської міської територіальної громади.

Фестиваль організований Полтавською міською радою за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансової підтримки урядів Німеччини та Швейцарії.


Система Orphus