Ви тут:
R Полтавщина Суспільство 

У Полтаві розпочав свою роботу надсучасний медичний центр для дітей “МЕДІОН KIDS”

У Полтаві розпочав свою роботу надсучасний медичний центр для дітей “МЕДІОН KIDS”

«МЕДІОН» вже більше 9 років успішно та динамічно плідно працює у сфері надання медичних послуг. За останній рік кількість пацієнтів, які довіряють своє здоров’я фахівцям саме цього медичному центру, перетнула позначку в 15 000. Тому для того, щоб швидко та якісно надавати медичну допомогу всім пацієнтам 1 липня у «МЕДІОНІ» відкрився новий медичний лікувально-діагностичний підрозділ для найменших та найцінніших пацієнтів – «МЕДІОН KIDS» на Європейській, 42.

Завідувач відокремленого структурного підрозділу «МЕДІОН KIDS» Петро Терів розповів, чому виникла потреба у новому відділені медичного центру:

  • За всі роки існування «МЕДІОН» забезпечив собі хорошу репутацію. Ми оновлюємо і закуповуємо нове медичне обладнання, тому кількість пацієнтів з кожним роком росте. Для того, аби всіх пацієнтів забезпечити комфортними умовами з дотриманням санітарно-протиепідемічних норм було розглянуто питання про розширення. Все – для того, щоб якісно надавати медичні послуги дорослим та маленьким пацієнтам. Так і з’явився новий медичний  центр, що знаходить за адресою Європейська, 42. Одразу скажу, що він відокремлений лише територіально, а не юридично від центру на вулиці Сінній, 37.

Які особливості має новий лікувально-діагностичний центр?

Перше, що впадає в очі – це гарний зовнішній вигляд центру. Затишний дворик, велика територія, дерева та квіти. Всередині будівля виглядає ще краще. Просторий хол з диванами, сучасні ліфти. Все дуже красиво та стильно. Одна з «родзинок» – це дитячі ігрові зони. Вони створені для найменших пацієнтів. Нові якісні меблі та іграшки, телевізори з мультфільмами та дитячі стільці.

Окрім чудового зовнішнього вигляду у ньому є ще дещо – це надсучасне діагностичне обладнання. У «МЕДІОНІ» турбуються про своїх пацієнтів, тому мають лише якісні апарати, які дозволять пройти всі потрібні обстеження в одному місці.

Апарат УЗД із спеціальними датчиками для дітей, яким можна робити дослідження і внутрішніх органів, і м’яких тканин, і нейросонографію для немовлят.

Магнітно-резонансний томограф «1,5 Тесла Magnetom Sempra Siemens» надає високу якість візуалізації за мінімальний час обстеження.

Новітній комп’ютерний томограф «Somatom go Up Siemens» дозволяє проводити швидке обстеження пацієнтів з низьким променевим навантаженням. Також у ньому є вбудована відеокамера, яка допомагає контролювати стан пацієнта під час процедури.

Високоякісна цифрова рентгенографічна система «Multix Impact Siemens» забезпечує високу якість зображення при мінімальній дозі опромінення за короткий проміжок часу.

Маленькі діти особливо важко переносять довгі обстеження тривалістю до 30 хвилин:

  • Дітям дуже важко довго лежати у спокійному положення. Для найменших наших пацієнтів подібні обстеження проводяться під седацією, яка проводиться анестезіологом. Седація – поверхневий медикаментозний сон. Який дозволяє менш травматично для психіки дитини провести обстеження, адже дитина засинає і прокидається в присутності батьків – пояснює Петро Терів.

Хто лікує найменших пацієнтів у «МЕДІОН KIDS»?

  • У нашого медичного центру є певна низка критерій, яким має відповідати наш лікар. Це довгий процес у кілька етапів. Спочатку лікарі проходять співбесіду із відповідальним лікарем за його професійним напрямком у «МЕДІОНІ», далі з медичним директором. А тоді вже з ним спілкується директор. І далі лікар проходить випробувальний термін під час якого, оцінюються його професійні якості, про нього збираються відгуки, які надходять до call-центру. І вже потім ми вирішуємо: продовжуємо співпрацю з цим спеціалістом чи ні.

Через такі високі вимоги у центрі працюють тільки висококваліфіковані спеціалісти. У поліклінічному відділенні пацієнтів приймають як педіатри, так і вузькопрофільні дитячі лікарі такі, як: лікар-хірург дитячий, лікар-уролог дитячий, лікар-отоларинголог дитячий, лікар-ендокринолог дитячий, лікар-алерголог дитячий, лікар-невролог дитячий тощо.

Один із таких чудових лікарів – це дитячий хірург та уролог Олександр Максименко. Він розповів, що лише годину тому провів хірургічну операцію з видалення скалки у малій операційній поліклінічного відділення.

  • У нас є мала операційна де ми проводимо малі хірургічні процедури на шкірі, підшкірній клітковині та інших м’яких тканинах. Тут ми можемо проводити і первинну хірургічну обробку рани, хірургічне лікування врослого нігтя, видалення атером тощо . Буквально годину тому в ділянці грудної клітини у дитини більше двох тижнів була скалка. Ми її видалили. Вона була до сантиметра. Операція зайняла 5 хвилин під місцевою анестезією. Хлопчик одразу радісно побіг гратися в нашу дитячу ігрову зону.

Також тут приймає найменших пацієнтів у поліклініці педіатр Ольга Білоброва. До її обов’язків входить патронаж дітей від народження до 1 року, вакцинація та складання індивідуального графіку вакцинування, лікування респіраторних захворювань, органів шлунково-кишкового тракту та ін.

Якщо дитина боїться білих халатів, то батьки можуть заздалегідь звернутися до call-центру та попередити лікарів. Петро Терів розповідає, що завдяки індивідуальному підходу до кожного пацієнта це питання вирішується дуже легко. Прийом може проходити і без білих халатів у фірмовій футболці «Медіон».

Нове стаціонарне відділення для найменших

У відділенні педіатрії  «МЕДІОН KIDS» є 10 комфортабельних одномісних палат для пацієнта та одного з батьків. У кожній палаті є ліжко для дитини, також окремо для батька або матері, власний санвузол, телевізор та інтернет. Пацієнти отримують якісне здорове харчування, а батьки також можуть замовити щось для себе відповідно до меню. Окрім цього, у відділенні цілодобово працює лікар-педіатр, медична сестра та молодший медичний персонал.

Щоб записатися на прийом до лікаря телефонуйте до call-центру «МЕДІОНУ» за номерами 800-509-003 та +38 (050) 019 70 77 або приходьте до медичного центру за адресою Європейська, 42.

Система Orphus