Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві провели громадські слухання щодо проєктування нового мікрорайону

У Полтаві провели громадські слухання щодо проєктування нового мікрорайону

10 вересня, у конференц-залі торгово-розважального центру «Київ» відбулася презентація та громадські обговорення проєкту детального плану території, обмеженої вулицями Зінківською, Новозінківською, площею Павленківською та проїздами.

Як повідомили у міській раді, замовником проєкту детального плану цієї території виступило Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому, а розробником – ФОП Гузік В.В.

За словами проєктанта, вказана територія знаходиться у середній частині міста й відноситься до Київського району Полтави. Орієнтовна площа проєктування складає 16,5 га. У межах кварталу проєктування визначено території існуючих промислових підприємств, громадської забудови, зелених насаджень загального користування, об’єктів електромереж. Тут планується зведення житлового мікрорайону з елементами забудови загальноміського призначення, який би відповідав сучасним світовим тенденціям організації житлового простору, забезпечував комфортне і престижне середовище для проживання і дозвілля.

Ділянка нового будівництва мікрорайону по вул. Зінківській передбачає розміщення 10 багатоквартирних житлових будинків, двох надземних багаторівневих паркінгів, одного підземного паркінгу, дитячих та спортивних майданчиків, вело доріжок, амбулаторію сімейної медицини. Зі східного боку ділянки проєктування розташована уже існуюча школа, а також у перспективі буде дитячих садок. Транспортна система враховує можливості під’їзду пожежного автотранспорту та карет швидкої допомоги до запроєктованих будинків та будівель.

У проєкті враховані умови охорони та покращення навколишнього середовища, а саме:

– передбачаються магістральні вулиці з нормативними параметрами та озелененням, відсутні транзитні дороги громадського та важкого транспорту через житлові квартали;

– запроєктовані зелені території, паркові зони;

– вентиляція ділянок житлової та громадської забудови;

– надається перевага наземним місцям для зберігання автомобілів;

– відкриті стоянки розташовані на нормативних відстанях від житла;

– організація рельєфу запроєктована з улаштуванням системи зливової каналізації;

– район запроєктовано з комплексним благоустроєм та інженерними мережами.

У проєкті нового мікрорайону між проїжджою частиною і лінією забудови також передбачається розміщення зеленої зони з насадженням трав’яного покрову та дерев, що додатково знижує рішень звуку.

Система Orphus