Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтаві проведуть фестиваль повітряних куль “Монгольф’єрія”

У Полтаві відбудеться фестиваль повітряних куль “Монгольф’єрія”

23 вересня у рамках туру містами України фестиваль повітряних куль “Монгольф’єрія” відбудеться у Полтаві. Локація фестивалю залежить від напрямку вітру, буде визначена в рамках міста та надіслана учасникам за тиждень до події. Відвідування фестивалю можливе при наявності квитків, які можна придбати на офіційному сайті.

“Фестиваль “Монгольф’єрія” відбувається в Україні вже 12 років, але в Полтаві проходитиме вперше. Повітроплавне шоу супроводжуватиметься грою запального DJ. Яскраві повітряні кулі в музичному супроводі створять святкову атмосферу. Учасники фестивалю зможуть відчути себе повітроплавцями і здійснити прив’язний політ на повітряній кулі. Аеростати будуть підніматися з учасниками на висоту до 30 метрів”, – йдеться у повідомленні організаторів у Facebook.

Вхідний квиток для дитини 5-12 років коштує 50 грн, для дорослого – 120 грн.  Ціна включає вхід на локацію, знайомство із повітроплаванням, можливість самостійної некомерційної фото/відеозйомки. До 5 років вхід безкоштовний.

Вхідний квиток з прив’язним польотом для дитини – 490 грн, для дорослого – 690 грн. Ціна включає вхід та прив’язний політ на повітряній кулі для однієї людини до 30 метрів (в корзині до 6 учасників). Ви зможете відірватися від землі на аеростаті під керівництвом пілота. Прив’язний політ триває до 10 хвилин, а висота  підйому до 30 метрів. Кількість місць обмежена, а вартість може зростати з наближенням події.

Проведення фестивалю залежить від погодних умов, дата та час можуть бути змінені.

Система Orphus