Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві проходить спартакіада серед держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування

У Полтаві проходить спартакіада серед держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Кращі з учасників візьмуть участь у всеукраїнських змаганнях, які відбудуться наприкінці місяця у Чорноморську.

Сьогодні, 3 вересня, на стадіоні “Динамо” розпочалися обласні змагання спартакіади серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

У них беруть участь збірні команди Полтавського, Кременчуцького, Лубенського та Миргородського районів, міст Полтави та Кременчука, а також команда Пенсійного фонду.

“Приємно бачити державних службовців та представників місцевого самоврядування усміхненими та підтягнутими, у хорошій фізичній формі. Наші змагання відбуваються напередодні свята фізичної культури та спорту, бажаю вам всього якнайкращого”, – зазначив у своєму виступі головний суддя змагань Анатолій Головань.

Протягом дня у різних куточках обласного центру визначаються переможці з волейболу (місце проведення – ДЮСШ №2), мініфутбола (майданчики стадіону “Динамо” та ПНПУ), шахах, шашках (обидва — шахово-шаховий клуб, палац спорту “Спартак”) та настільному тенісі (спортивний клуб “Зеніт” заводу “Полтавамаш”). Переможці змагань у складі збірної Полтавщини візьмуть участь у всеукраїнських змаганнях, які відбудуться у Чорноморську.

Система Orphus