Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували першу українську книгу Анонімних Алкоголіків

Відбулося це під час семінару «Служіння на всіх рівнях структури АА». У цьому заході взяли участь анонімні алкоголіки із Полтави, Кременчука, Чутового, Києва, Львова, Харкова, Черкас та інших міст України.

Колись вони зловживали спиртним, але зуміли вирватися із смертельних тенет «зеленого змія», кинули пити самі і зараз допомагають іншим почати повноцінне тверезе життя. Врешті, книга розрахована для колишніх пияків, які мають бажання і можливість ефективно нести досвід одужання для тих, хто ще страждає від алкоголізму, шкодить собі і ближнім.

Анонімні алкоголіки стверджують, що самотужки звільнитися із пекельної пастки алкогольного дурману дуже важко, а в більшості випадків – неможливо. Ефективний метод знайшли американці, які на практиці довели, що найсуттєвішу допомогу алкоголік передусім отримує не від лікаря чи психолога, а від такого, як сам, алкоголіка. У 30-х роках минулого століття у США виникли перші групи анонімних алкоголіків. Згодом цей рух у світі значно поширився. Нині в 180 країнах налічується понад 2,5 мільйонів членів цієї організації. У 1989 році перші групи анонімних алкоголіків з’явилися в Україні, а в 1996-му на Полтавщині. Зараз їх більше ста у різних містах, із них вісім – у Полтаві, по одній – у Кременчуці, Лубнах і Чутовому.

Донині українські анонімні алкоголіки переважно користувалися іноземною літературою, перекладеною на нашу мову. «Посібник з обслуговування АА в Україні» є першим вітчизняним виданням. Зараз же триває активна робота над підготовкою Книги історій одужання українських алкоголіків. Її планують видати найближчим часом.

 

Український Центр Обслуговування груп АА
Адреса – 36023, м.Полтава, вул.Героїв АТО, 116/1

E-mail – aa.ua.gso@gmail.com

Телефони:
+ 38-096-527-87-52 (Київстар)
+ 38-099-928-93-78 (Vodafone)

Офіс УЦО АА в Україні працює з вівторка по четвер з 10:00 до 16:00.

Система Orphus