Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві покажуть вистави Раду Поклітару “In pivo veritas” та “Дев’ять побачень”

У Полтаві покажуть вистави Раду Поклітару “In pivo veritas” та “Дев’ять побачень”

20 вересня у Полтаві Kyiv Modern Ballet та Раду Поклітару представлять вистави “In vino veritas”  та “Дев’ять побачень”. Прем’єра відбудеться о 19:00 в ПЦ “Листопад”.

«Дев’ять побачень» – балет на одну дію. Він є міні-енциклопедію перших побачень звичайної закоханої пари, що лише розпочинає будувати стосунки. Інколи їхні кроки назустріч одне одному – зворушливі, інколи – безглузді, але завжди – чесні. «Дев’ять побачень» не має на меті повчати або направляти. Це – лише прекрасна музика Шопена й магія, що перетворює дві самотності на нову закохану єдність.

“In vino veritas” –  це комедійна вистава з хлопцями у кілтах і дівчатами, що витриваліші за хлопців, коли йдеться про пиття ірландського елю. Під час вистави артисти “Київ Модерн-балету” танцюватимуть двома частинами тіла по-різному: однією – модерну хореографію на міцній основі народної, іншою – класику. За сюжетом дівчата сперечаються за увагу хлопців, а хлопців цікавить лише ель. Одна з дівчат зазирнула у майбутнє й побачила там балерину на пуантах. З цієї миті дівчина знає, що робити аби найкращий хлопець сам захотів бути з нею.

Квитки можна придбати на Karabas. Ціна: 230-650 грн.

Фото: Фокус.

Система Orphus