Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтаві покажуть фільм “Дике поле” під відкритим небом

У Полтаві покажуть фільм “Дике поле” під відкритим небом

11 вересня у Прирічковому парку відбудеться показ фільму “Дике поле” просто неба. Трансляція розпочнеться о 20:00.

“Поки погода дозволяє, вчергове збираємося дивитися фільм у Прирічковому. Традиційно — українське кіно, цього разу — ще й за романом сучасного українського письменника Сергія Жадана”, – йдеться у Facebook.

За сюжетом хлопець Герман (Олег Москаленко) повертається до рідного міста Старобільська аби навідати брата. Та місто зустрічає його вороже – брат зник, а на заправці на околиці міста, якою він володіє, прагнуть господарювати місцеві мафіозі. Давні друзі Германа займаються зовсім не тими справами, які він очікував побачити. Тепер хлопцю треба вирішити чи залишатися у місті надовго та займатися справами брата, чи повернутися додому і не перейматися побаченим.

Драма українського виробництва «Дике поле» є екранізацією роману Сергія Жадана «Ворошиловград». Перенести історію на екран планували починаючи з 2013 року. Тоді передбачалось, що вистачить бюджету близько 1 млн.грн. Режисер Ярослав Лодигін разом з Жаданом вели переговори з багатьма українськими інвесторами. Зрештою, фільм отримав часткове фінансування від Держкіно у розмірі 15.5 млн.грн, потім гроші надійшли з пітчингу у Німеччині та краудфайндингової платформи у Швейцарії. Загальний кошторис склав 31 млн.грн. 

Система Orphus