Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві нагородили лауреатів обласної премії імені Феодосія Рогового

У Полтаві нагородили лауреатів обласної премії імені Феодосія Рогового

Цього року переможців визначили у двох номінаціях.

Премія заснована Полтавською обласною радою у 2018 році з метою сприяння розвитку сучасної української літератури, відзначення письменників за вагомі творчі здобутки, а громадян — за активну громадську позицію.

“Дуже приємно відчувати, що твою роботу помічають інші люди та оцінюють її. Також це великий стимул на майбутнє, підтвердження того, що ти йдеш правильним шляхом, що не помилився у своєму виборі. Це дуже авторитетна премія”, – розповів заступник директора з культурно-освітньої роботи Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського Гліб Кудряшов.

Загалом з часу заснування премією було відзначено 11 осіб.

“Насправді, я був неприємно здивований, коли дізнався про невеликий розмір самої премії. Вже готовий проєкт рішення, яке буде винесено на наступну сесію. Переконаний, що наступного року лауреати премії отримають у двічі більшу суму”, – зазначив заступник голови Полтавської облради Олег Бєлоножко.

У 2021 році лауреатами премії, які отримали своє почесні грамоти та грошові нагороди:

– у номінації “Сучасна проза” Премія присуджена Любові Кириченко (літературний псевдонім Любов Пономаренко) за збірку новел та повістей “Нехворощ”;

– у номінації “Громадська діяльність” премію поділили Олександр Горай — настоятель Святого Архистратига Михаїла релігійної громади (парафії) Харківсько — Полтавської єпархії Православної церкви України, та заступник директора з культурно-освітньої роботи Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського Гліб Кудряшов, за внесок у розбудову демократичної Української держави, успішну реалізацію суспільно значущих ініціатив, організацію просвітницьких акцій із популяризацію національної культури.

[metaslider id=799494]
Система Orphus Поделиться на fb