Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві нагородили кращих школярів — призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

У Полтаві нагородили кращих школярів — призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Медалі та пам’ятні грамоти отримали призери ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України, а також їхні керівники.

У 2021 році 63 юних науковці Полтавщини взяли участь у роботі 12 наукових відділень конкурсу захисту науково-дослідних робіт.

“Така кількість нагороджених говорить про великі перспективи майбутнього науки в Україні. Такий досвід, який отримали, ви, школярі, обов’язково знадобиться вам у майбутньому”, – сказав перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Дмитро Лунін.

Загалом серед 63-х учасників з Полтавщини призерами стали 35, які отримали нагороди. Також почесні грамоти отримали наукові керівники лауреатів.

“Лише наука розвиває світ, науковці втілюють прогресивні ідеї у життя. Ваші роботи найкращі, тому саме ви є переможцями. Впевнений, що через деякий час ви станете кращими за всіх тих, хто зараз сидять у президії”, – розповів депутат Полтавської обласної ради Олег Діденко.

“Цього року ми отримали на три перемоги більше, ніж минулого, і в перше за багато років отримали три перших місця. Дякую нашим переможцям за сміливість, креативність та проведену роботу. Бажаю вам здоров’я, успіхів і нових здобутків, – розповіла Віта Ковальська. – З радістю повідомляю, що ми розширюємо мережу МАН. Минулого року відкрили Кременчуцьке відділення, а в цьому році відкриваються Миргородське й Лубенське відділення”, – повідомила про здобутки полтавських учнів Директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Віта Ковальська.

Треті місця у конкурсі посіли:

Абдуллаєв Аміл, учень 10 класу Полтавської гімназії № 33 Полтавської міської ради Полтавської області (секція Internet-технологій та WEB дизайну).

Безперстов Роман, випускник Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області (секція математики).

Безштанько Вікторія, учениця 10 класу Кременчуцького ліцею № 11 „Гарант” Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (секція кримськотатарської гуманітаристики).

Браїлко Іванна, учениця 10 класу Комунального закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області” (секція фольклористики).

Бубнова Вікторія, учениця 10 класу Кременчуцького ліцею № 11 „Гарант” Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (секція соціології).

Іщейкіна Анна, учениця 10 класу Комунального закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області” (секція літературної творчості).

Костюк Ольга, учениця 10 класу Опорного закладу „Вовчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей імені В. Ф. Мицика Лубенської районної ради Полтавської області” (секція селекції та генетики).

Красницька Анна, випускниця Кременчуцького ліцею № 5 імені Т. Г Шевченка Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (секція теології, релігієзнавства та історії релігії).

Лактіонов Юрій, учень 10 класу Кременчуцького ліцею № 11 „Гарант” Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (секція технологій програмування).

Левченко Дмитро, вихованець Полтавського міського центру позашкільної освіти, учень 10 класу Полтавської гімназії № 33 Полтавської міської ради Полтавської області (секція фінансів, грошового обігу та кредиту).

Наумов Нікіта, учень 9 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області (секція інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій).

Нещадим Владислав, випускник Божківського навчально-виховного комплексу (опорний заклад) Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області (секція зоології).

Олійник Назар, вихованець Комунального закладу Полтавської обласної ради „Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді”, учень 9 класу Комунального закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області” (секція експериментальної фізики).

Оніщенко Дмитро, учень 10 класу Лубенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 Лубенської міської ради Полтавської області (секція філософії).

Соколов Олександр, учень 9 класу Кременчуцького ліцею № 4 „Кремінь” Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (секція хімії).

Тихонович Надія, випускник Полтавської гімназії № 13 Полтавської міської ради Полтавської області (секція російської мови).

Федірко Владислав, учень 10 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка (секція комп’ютерних систем та мереж).

Федоренко Володимир, випускник Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка (секція астрономії та астрофізики).

Чаленко Катерина, вихованка Комунального закладу Полтавської обласної ради „Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді”, випускниця Комунального закладу „Полтавська гімназія № 32 Полтавської міської ради Полтавської області” (секція української мови).

Чібішева Марта, випускниця Полтавської гімназії № 33 Полтавської міської ради Полтавської області (секція мистецтвознавства).

Шаповалов Владислав, вихованець Полтавського міського центру позашкільної освіти, випускник Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області” (секція історичного краєзнавства).

Щобак Марк, учень 8 класу Кременчуцького ліцею № 30 „Олімп” імені Н. М. Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (секція психології).

Читайте також: В Україні оголосили конкурс для студентів та молодих науковців до 25-річчя Конституції

Другі місця зайняли:

Горбенко Богдан, випускник Комунального закладу „Полтавська гімназія № 32 Полтавської міської ради Полтавської області”(секція математичного моделювання).

Іващенко Яна, випускниця Кременчуцького ліцею № 17 „Вибір” імені М. Г. Неленя Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (секція англійської мови).

Паливода Юлія, випускниця Кременчуцького ліцею № 4 „Кремінь” Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (секція охорони довкілля та раціонального природокористування).

Репало Кирило, вихованець Комунального закладу Полтавської обласної ради „Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді”, учень 10 класу Полтавської гімназії № 33 Полтавської міської ради Полтавської області (секція матеріалознавства).

Савченко Олександр, учень 10 класу Комунального закладу „Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради” (секція кліматології та мінералогії).

Ткаченко Тимур, учень 10 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка (секція інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту).

Хижняк Марія, учениця 9 класу Кременчуцького ліцею № 4 „Кремінь” Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області. (секція біологія людини).

Чертіхіна Софія, учениця 10 класу Полтавської гімназії № 17 Полтавської міської ради Полтавської області (секція зарубіжної літератури).

Окрім цього п’ятеро юних полтавських науковців стали лауреатами стипендій Президента України:

Демченко Ростислав, випускник Комунального закладу „Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А. С. Макаренка Полтавської обласної ради” (секція географії та ландшафтознавства).

Калинович Назарій, випускник Комунального закладу „Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області” (секція медицини).

Котляров Теодор, вихованець Кременчуцької філії Комунального закладу Полтавської обласної ради „Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді”, учня 9 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка (секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм).

Марченко Кіріл, випускник Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 34 Полтавської міської ради Полтавської області” (секція німецької мови).

Романко Анастасія, вихованка Полтавського міського центру позашкільної освіти, ученицю 10 класу Полтавської гімназії № 33 Полтавської міської ради Полтавської області (секція мікроекономіки та макроекономіки).

Система Orphus