Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Нових Санжарах проводиться конкурсний відбір на посаду директора ліцею

У Нових Санжарах проводиться конкурсний відбір на посаду директора ліцею

Новосанжарська селищна рада оголошує конкурс на посаду директора Новосанжарського ліцею Новосанжарської селищної ради Полтавської області.

Конкурсний відбір та прийом документів здійснюється виконавчим комітетом Новосанжарської селищної ради з 31.08.2021 по 29.09.2021 включно до 17.00 за адресою: смт Нові Санжари, вул. Центральна, 23.

Інформація про дату та час проведення етапів конкурсного відбору буде розміщуватися додатково на офіційному вебсайті Новосанжарської селищної ради.

Конкурсний відбір здійснюватиметься за результатами:

  • перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти;
  • перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
  • публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

Система Orphus