Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лохвиці День міста святкуватимуть три дні

У Лохвиці День міста святкуватимуть три дні

13 вересня Лохвиця відзначає День міста. Святкування розпочнуться 10 вересня і триватимуть три дні. Містян розважатимуть зіркові гості від радіо “П’ятниця”: Артур Боссо, Павло Зібров та Grosu.

У п’ятницю, 10 вересня у навчальних закладах міста проведуть єдину класну годину на тему “Слався Лохвице горде ім’я”. У міському Будинку культури відбудуться урочистості з нагоди відзначення Дня міста та Дня фізичної культури і спорту “Спортивна слава Лохвицького краю”.

Суботній день, 11 вересня, розпочнеться чемпіонатом з волейболу та футболу, присвяченим 30-ій річниці Незалежності України.  Цього ж дня проведуть шаховий турнір серед дітей. Увечері відбудеться трансляція фільму  “Життя і мета собаки” під відкритим небом.

12 вересня розпочнеться традиційним велопробігом за визначеним маршрутом.

Після велопробігу розпочнуться змагання з інших видів спорту, які одночасно відбудуться на спортивних майданчиках і стадіонах у різних куточках міста. Традиційно проведуть й автобусну екскурсію “Я покажу Вам своє місто”.  Усі охочі зможуть скористатися можливістю ближче познайомитися з Лохвицею.

Увечері у сквері Героїв України відбудеться церемонія вручення сертифікатів на отримання Стипендії міського голови. До Дня міста облаштують Ярмарок-Fest “Лохвицькі вареники”.

Фінальною точкою святкування стане концерт зірок української естради від радіо “П’ятниця”: Артур Боссо, Павло Зібров та Grosu. Ведучими дійства стануть Вікторія Зубрейчук та Сернж Гагарін.

Нагадаємо, у 2019 році за зверненням виконавчого комітету Лохвицької міської ради відзначення 700-ї річниці від першої писемної згадки про місто в історичних джерелах було включено в перелік святкувань визначних дат Полтавської області.

Система Orphus