Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуцькій громаді на автономному ходу курсуватиме тролейбус до села Потоки

У Кременчуцькій громаді на автономному ходу курсуватиме тролейбус до села Потоки

Вчора виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради прийняте рішення про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кременчуцької  міської ради Кременчуцького району Полтавської області від 21.05.2021 № 653 «Про затвердження мережі тролейбусних маршрутів Кременчуцької міської територіальної громади». Відповідно до цього рішення до мережі міських тролейбусних маршрутів  внесено  маршрут № 7 «Річковий вокзал – вул. Калинова» ( центр с.Потоки).

Про це повідомили у міській раді.

“Цього тижня тролейбус  на автономному ходу проїхав  за цим маршрутом у тестовому режимі. До зупинки «Пивзавод» він рухався із використанням контактної мережі, а далі – на автономному ходу. Міський голова Віталій Малецький зазначив, що наразі зі Службою автомобільних доріг у Полтавській області відпрацьовується питання встановлення світлофорного об’єкту на виїзді на дорогу М-22, щоб можна було регулювати рух автобусів, тролейбуса та приватного автотранспорту  при виїзді з населеного пункту.  Тривають також роботи із встановлення дорожніх знаків, які будуть попереджати водіїв про виїзд громадського транспорту”. – йдеться у повідомленні пресслужби.

Коли запрацює новий маршрут, жителі Поток зможуть користуватися зручним, комфортним   транспортом, вартість проїзду у якому, як і у Кременчуці, складатиме 5 грн.,  що дешевше, ніж у приватних перевізників. Крім того, у тролейбусі працює WI-FI, тож сплачувати за проїзд пасажири зможуть онлайн.

Система Orphus