Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці розпочався бізнес-форум УРБАН#БІЗНЕС#ФЕСТ

У Кременчуці розпочався бізнес-форум УРБАН#БІЗНЕС#ФЕСТ

Сьогодні у Кременчуці розпочався ІІ регіональниу бізнес-форум УРБАН#БІЗНЕС#ФЕСТ.

Про це повідомили у міській раді.

“Кременчук завжди радий гостям, разом із якими в наше місто приходять нові ідеї, зароджуються та реалізовуються нові проєкти.   Всі, хто сьогодні бере безпосередню участь у форумі, – підприємці малого та середнього бізнесу Кременчука та регіону, представники територіальних громад міст Олександрії, Світловодська, селища міського типу Власівка Кіровоградської області, делегацій із Посольств Латвії, Литви, Словаччини, Польщі –  відіграють велику роль у житті кременчуцької громади, допомагають робити Кременчук кращим”, – сказав міський голова Кременчука Віталій Малецький.

Віталій Малецький зазначив, що на таких платформах під час спілкування та обміну досвідом із впровадження  підприємницької діяльності можна вивести формулу, яка допоможе працювати бізнесу навіть у  складних умовах. Два роки поспіль в суспільстві існують проблеми, які виникли внаслідок пандемії в економічній сфері. Підприємці вимушені були перелаштовуватися та вести бізнес у новому форматі. Наразі влада покликана робити все, аби підтримати підприємців, бо насправді вони є одними з головних наповнювачів бюджету. побажав учасникам фестивалю плідної роботи, народження цікавих бізнес-проєктів і появи нових стабільних бізнес-партнерів. 

У програмі форуму «Панель мерів», «ЄС для бізнесу», Бізнес-історії, які надихають» і визначення переможців конкурсу стартапів. На фестивальній платформі можна дізнатися про тренди розвитку підприємництва, актуальні новини про сучасні та дієві бізнес-інструменти у сфері маркетингу, масштабування бізнесу та інвестицій.

Система Orphus