Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У котельні, яка опалюватиме 109 мікрорайон Полтави монтують котел

У котельні, яка опалюватиме 109 мікрорайон Полтави монтують котел

16 вересня відбулося виїзне засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму. Очолив засідання Олександр Івахов, члени комісії – депутати міської ради Олександр Артеменко, Тарас Бойко, Едуард Волков, Юлія Городчаніна, Вадим Ямщиков, депутатка обласної ради Наталія Гранчак, директор підприємства “Полтаватепло” Олександр Пороскун.

Посадовці обговорювали ситуацію, що склалася у 109 мікрорайоні Полтави щодо відсутності опалення у зимовий період. Про це повідомили на сайті Полтавської міськради.

Директор “Полтаватепло” Олександр Пороскун повідомив, що наразі відбувається монтаж нового котла більшою потужністю, який спроможний забезпечити теплом 109 мікрорайон. Якщо знадобиться додаткове потужніше обладнання до котла, оголосять тендер на закупівлю.

Обговорювали також проблему із боргами. Вони виникли через різницю в тарифах. На сьогодні борг складає близько 9 млн грн. Оскільки тариф для підприємства затвердили у жовтні 2020 року, коли ціна на газ становила більш як 4 грн, а ціна на газ у лютому 2021 року почала зростати від 7 до 9 грн.

Тепер управління ЖКГ має невідкладно розглянути звернення директора «Полтаватепло» Олександра Пороскуна і підготувати проєкт рішення на найближчу сесію про виділення необхідної суми коштів на погашення боргу і запуск роботи «Полтаватепло».

Фото: Полтавська міська рада

Система Orphus