Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

У двох областях проти COVID-19 вакцинували 65% освітян, – МОН

Статистика захворюваності на COVID-19 в Україні зростає. Чи будуть заклади освіти працювати в очному режимі, залежить від свідомого ставлення до свого здоров’я та дотримання рекомендацій МОЗ кожного окремого вчителя, викладача, студента й батьків наших учнів.

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, звертаючись до учасників освітнього процесу напередодні початку нового навчального року, пише пресслужба Міносвіти.

“Я дякую кожному, хто свідомо обирає шлях вакцинації, прагнучи вберегти себе та оточуючих від ризиків захворіти. Я з розумінням та повагою ставлюся до тих, хто з вагомих причин вимушений відмовитися від профілактики коронавірусу шляхом отримання вакцини. Водночас усіх, хто планує провакцинуватися, але ще не встиг цього зробити, я закликаю не зволікати”, – зазначив Сергій Шкарлет.

За його словами, вимога Міністерства охорони здоров’я про наявність у колективі закладу освіти 80% провакцинованих співробітників цілком обґрунтована і реальна.

“Вже сьогодні поріг у 65% вакцинованих освітян подолали Житомирська та Київська області (з урахуванням тих, хто отримав і поки одну, і вже дві дози). Ще кілька областей мають показники близько 50%. Найнижчий рівень вакцинації освітян, на жаль, продовжують поки що демонструвати Запорізька та Волинська області”, – наголосив Міністр.

Він також побажав міцного здоров’я та розпочати й завершити навчальний 2021/2022 рік максимально комфортно та результативно.

Система Orphus