Ви тут:
Суспільство Україна 

У “Дії” запустили “жовтий” внутрішній COVID-сертифікат 

У “Дії” запустили “жовтий” внутрішній COVID-сертифікат 

У застосунку “Дія” на iOS запустили “жовтий” внутрішній COVID-сертифікат.

Як зазначив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, його можна згенерувати після того, як вакцинувались однією дозою від ковіду.

“Він діятиме 120 днів. Пізніше запустимо і для користувачів Android, чекаємо ще на підтвердження від Google Play. Уряд схвалив рішення про те, що Україна переходить у “жовту” зону епідемічної небезпеки з 23 вересня. Однак завдяки впровадженню “жовтих” і “зелених” внутрішніх COVID-сертифікатів бізнес та навчальні заклади зможуть продовжити роботу”, – написав Михайло Федоров у фейсбуці.

Читайте також: COVID-сертифікат можна отримати в Дії: як роздрукувати

COVID-сертифікати матимуть кольорові відмітки лише в цифровому форматі. Друкувати їх на папері відповідного кольору не потрібно.

“Жовтий” сертифікат можна згенерувати в декілька кліків:

• оновіть застосунок Дія в AppStore.

• виберіть “Послуги”, пункт “COVID-сертифікати”.

• натисніть “Отримати сертифікат”. І сертифікат з’явиться поруч із вашими іншими цифровими документами.

Також у застосунку Дія можна згенерувати внутрішній “зелений” сертифікат, який дійсний 365 днів від моменту вакцинації. Його можна отримати після повного курсу вакцинації.

Проєкт реалізований Міністерство цифрової трансформації України спільно з Міністерство охорони здоров’я України, НСЗУ Національна служба здоров’я України та за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, проєкту Eu4digitalua і Програма EGAP, що виконується Фонд Східна Європа та фінансується Швейцарією.

Система Orphus