Ви тут:
Суспільство 

У “Дії” з’являться закордонні паспорти без біометрії, які видали після 2015 року

У “Дії” з’являться закордонні паспорти без біометрії, які видали після 2015 року

У сервісі цифрових державних послуг “Дія” відображатимуться небіометричні закордонні паспорти, видані після 2015 року.

Про це повідомляє Telegram-канал “Дія”.

“Такий паспорт підтягнеться у вас автоматично. Нагадуємо, що в Україні закордонним паспортом у Дії ви можете користуватися, як і звичайним внутрішнім паспортом. Проте для виїзду за кордон він не підійде”, – йдеться у повідомленні.

Довідка Дія (скорочення від «Держава і я») — це мобільний застосунок, веб-портал і бренд цифрової держави в Україні розроблені Міністерством цифрової трансформації України. Дію було вперше презентовано у 2019 році й офіційно запущено у 2020 році.
Застосунок дає змогу зберігати водійське посвідчення, внутрішній і закордонний паспорти й інші документи в смартфоні, а також передавати їхні копії при отриманні банківських чи поштових послуг, заселенні в готель і в інших життєвих ситуаціях.

Також через Дію (застосунок і/або портал) можна отримати такі послуги як єМалятко (комплексна послуга при народженні дитини), зареєструвати бізнес і ФОП онлайн, сплачувати податки й подавати декларації, підписувати будь-які документи, змінювати місце реєстрації тощо. До 2024 року планується перевести 100% державних послуг у Дію.

Система Orphus